STROJTOS SK, s.r.o.

areál ZŤS,

01841  Dubnica nad Váhom

Dnes je: , meniny má: , zajtra:

 
 

 

Sústruhy

Sústruhy konvenčné
Úžitkovú hodnotu konvenčných sústruhov Win Ho zvyšuje kompletný rozsah opcií a voliteľného príslušenstva. Ich typickou vlastnosťou sú veľmi nízke servisné nároky. Konvenčné sústruhy Win Ho sú určené pre všestranné použitie pri rotačnom trieskovom obrábaní v strojárstve v kusovej a malosériovej produkcii.

                                                                                                   

                                                                                      Sústruhy

Sústruhy s PLC grafikou

Konvenčné produkčné sústruhy CAZENEUVE OPTICA sú určené pre všestranné použitie pri rotačnom trieskovom obrábaní v strojárstve. Vo svojej kategórii patrí k najmodernejším a najkvalitnejším strojom s najvyššou úžitkovou hodnotou. Vyznačujú sa tromi možnosťami ovládania, manuálne pomocou dvojsmerného joysticku a elektronických ručných koliesok pre os "Z" a "X" a v automatickom režime s podporou cyklov pre vnútorné a vonkajšie sústruženie všeobecné, automatické sústruženie závitov, drážok, dier atp. Sú najlepšou voľbou pre efektívne, produktívne spracovanie kusových a malých sérií jednoduchých i zložitých dielov.

Voľba automatických cyklov a funkcií sústruhu prebieha prostredníctvom zadávacieho 7" dotykového displeja v obslužnej zóne na posuvnom ovládacom paneli, jednoducho, intuitívne a veľmi komfortne. Prevádzkové údaje, hodnoty, vizualizáciu cyklov zobrazuje informačný 19 "displej v zornom poli obsluhy. Krytovanie sústruhu umožňuje prevádzku ako v klasickom manuálnom ručnom režime, kedy je otvorený a aretovaný do úrovne skľučovadla, tak v automatickom režime, kedy je úplne uzavretý.

Obsluhu sústruhu bezpečne zvládne aj osoba so základnými znalosťami a skúsenosťami so sústružením, rovnako ako skúsený operátor maximálne využije inštalované automatické programové cykly a SW užívateľskú podporu.

Konštrukcia sústruhu, spracovanie, ovládanie a výbava sú podriadené a pripravené splniť najvyššie ciele pre najnáročnejších užívateľov.

Ich typickými vlastnosťami sú univerzálnosť, jednoduchosť, komfortná obsluha, spoľahlivosť a veľmi nízke servisné nároky.

                  

Táto stránka využíva súbory cookies. Čo to pre Vás znamená?