STROJTOS SK, s.r.o.

areál ZŤS,

01841  Dubnica nad Váhom

Dnes je: , meniny má: , zajtra:

 
 

 

Frézky Tyntech

Frézky Produkčné

sú určené pre všestranné použitie pri nerotačnom trieskovom obrábaní v strojárstve. Spĺňajú najvyššie nároky a požiadavky kladené na súčasné výkonové frézovacie stroje. Vynikajú svojou presnosťou, tuhosťou, stabilitou a odolnosťou proti vibráciám. Vyhovujú najmä pri výkonových, silových frézovacích a vŕtacích operáciách.

                

Nástrojárske frézky

univerzálne nástrojárske frézky sú určené pre všestranné použitie pri frézovacích a vŕtacích operáciách pre presnú a náročnú kusovú aj malosériovú výrobu. Stroj je vybavený vertikálne naklápacou frézovacou hlavou s výsuvnou pinolou a horizontálnym vretenom. Úžitkovú hodnotu frézok zvyšuje odnímateľný uhlový stôl, pneumatické upínanie nástroje, centrálne mazanie, duplicitné ovládanie všetkých posuvov a široký program voliteľných riadiacich systémov a aplikovateľných opcií. Typickou vlastnosťou týchto frézok sú veľmi nízke servisné nároky

                                                                               

Frézky univerzálne konzolové

vysokú úžitkovú hodnotu frézky tvorí predovšetkým pozdĺžne naklápacie vreteno ± 90 ° na priečne výsuvnom šmýkadle slúžiace zároveň ako podpora pre horizontálny tŕň s ložiskom. Úžitkovú hodnotu frézok ďalej zvyšuje strojný posuv pinoly v troch rýchlostiach a tiež rozsiahly program opcií a zvláštneho príslušenstva. Ich typickou vlastnosťou sú veľmi nízke servisné nároky.

                

Frézky vertikálne konzolové

sú určené pre všestranné použitie pri nerotačnom trieskovom obrábaní v strojárstve, kde vynikajú svojou presnosťou, tuhosťou, stabilitou a odolnosťou proti vibráciám. Uplatnenie nájdu predovšetkým v prevádzkach pri kusovej a malosériovej produkciu v dielňach, nástrojárňach, opravovniach, údržbách atp.

                                                                                             

 

Táto stránka využíva súbory cookies. Čo to pre Vás znamená?